למה מג'נטו?

icon

המקצועיות שלנו, ההצלחה שלכם


מחלקת הפיתוח שלנו בעלת ניסיון רב בפיתוח וניהול אתרי מג'נטו, מתכנתי החברה עברו מבחני הסמכה של 4 הסמכות שונות שמציע Magento העולמי, לגירית מספר ההסמכות הגדול ביותר בישראל. אנחנו עובדים עם לקוחות בינלאומיים כמו SodaStream, HTC ו-National Geographic על צרכי פיתוח שונים במערכות Magento מורכבות. 
icon

ליווי אישי לכל אורך התהליך

מחלקת השיווק מורכבת מאנשי מקצוע המכירים את אפשרויות הפיתוח הרבות במערכת מג'נטו- הן ברמת מערכת הבסיס והן ברמת התוספים השונים. הצוות מלווה את הלקוחות החל משלב הייעוץ הראשוני ועד לשלב האפיון הסופי והמדויק של האתר - כך שיתאים למותג שלכם בצורה המרבית. צוותי השיווק והפיתוח עובדים בסנכרון מדויק לאורך תהליך הקמת החנות, ודואגים שבסיום תהליך זה תקבלו אתר רווחי.
icon

פתרונות מקיפים לאתרי מג'נטו

בגירית מחלקת שיווק הכוללת אנשי אסטרטגיה, ניתוח ושיווק, המתמחים במיטוב אתרי מסחר אלקטרוני. צוות השיווק יכין עבורכם תכנית אסטרטגית שתפרט את ערוצי השיווק המדויקים לקהל היעד שלכם, ותבצע את פעולות השיווק הנדרשות. במקביל, יבצע הצוות ניתוחים סטטיסטיים מעמיקים באתר שלכם במטרה לשפר את חוויית הגלישה בו (UX) ואת אחוז ההמרה שלו (CRO).
icon

מומחים באינטגרציות

בפיתוח אתר מג'נטו נתקלים מותגים שונים בקונפליקטים אסטרטגיים וטכנולוגיים הנוגעים להתאמת אתר המכירות שלהם לעסק עצמו. מחלקת מתכנתי Magento בגירית הינם בעלי ניסיון בהתאמה אישית של המערכת עבור צרכי העסק, כגון: בניית תוספים מותאמים אישית, סנכרון בין Magento למערכות ERP/CRM חיצוניות, בניית תבניות בהתאמה אישית, עדכון גרסאות של המערכת.

בין לקוחותינו