החמישייה הפותחת: תוספי מג'נטו 2 שיגדילו את הכנסות האתר שלכם

כל חנות מקוונת טובה חייבת להעניק חוויית משתמש וחוויית קניה מצוינת, על מנת שהלקוח הפוטנציאלי יסיים את ביקורו בחנות בפעולת רכישה. כדי לעשות זאת, דרושה הבנה של קהל היעד והיכרות עם תוספים שניתן לרכוש אותם או להתקינם בחינם, ואלו עשויים להגדיל משמעותית את ההכנסות מהאתר שלכם.

אספנו עבורכם 5 תוספים לאתרי Magento 2 שישדרגו ללקוח את החוויה, ולכם את ההכנסה. מה יותר טוב מזה?
*חשוב לציין שחלק מהתוספים טרם דורגו, בין היתר כי מדובר בגרסאות חדשות שיצאו, המותאמות למג'נטו 2.2.

Cloudinary Image & Video Management

cloudinary

טעינה מהירה של אתר תורמת רבות לחוויית המשתמש, במיוחד כאשר מדובר באתר איקומרס. אז קבלו תוסף מרשים, שישפר לכם משמעותית את זמן טעינת האתר על ידי הצגת תוכן שמור במטמון (cache) עם אחלה סלוגן: "העלה פעם אחת – העבר לכל מקום".

CDN: ראשי תיבות של Content Delivery Network – רשת אספקת תוכן.
שירותי ענן כמו מערכת CDN הם חשובים ביותר כיום. בפועל, מנגנון ה-CDN שומר את כל קבצי האתר במערכת שרתים גלובלית, שמחוברת ברשת אחת. כך למשל, במקום ששרת אחד טוען את כל הקבצים, יש שרת אחד שטוען קבצי מערכת מסוימים, ושרת שני שטוען קבצי מדיה במקביל, וכך העומס מתחלק בין השרתים וזמן הטעינה של האתר מתקצר.

היתרון? אם אתם נמצאים בנורבגיה למשל, והאתר נמצא במקור בשרת בישראל, עדיין זמן טעינת האתר יהיה מהיר עבורכם, כי המערכת מזהה את המיקום הגאוגרפי שלכם ומעלה את תכני האתר מהשרת הקרוב ביותר אליכם ובכך מונעת עומס על השרת הראשי.

בין יכולותיו הבולטות:
האצת מהירות האתר (שיפור זמני טעינת אתר) שמסייע בשיפור ציון ה- SEO שגוגל מעניק לנו וטוב לגולשים, חלוקת עומסים בזמני ריבוי משתמשים, הקלה בעדכוני DNS (דומיינים – כתובות אתר) ועוד.

cloudinary screenshot

Yotpo Reviews

מדובר באחד התוספים המבוקשים ביותר של מג'נטו מחברת Yotpo.
כידוע, ביקורות ודירוג המוצר כאיכותי משפיעים על הקונה הפוטנציאלי ותורמים רבות ליחסי ההמרה באתר.

yopto reviews

התוסף שולח לגולשים בקשה לביקורת בדוא"ל והיתרון של הפעולה הזו הוא שהביקורת מאומתת ואמינה, ובכך מגביר את אמינות האתר ודירוגי המוצרים.
על מנת לשמור על חוויית משתמש טובה של הווידג'ט הזה, משתמשים במובייל יכולים להשאיר ביקורות מבלי לצאת מיישום הדוא"ל שלהם.

בנוסף, Yotpo מציעים לנו Rich Snippets, דירוגי מפיצים של Google ומודעות פרטי מוצר, אשר מגדילים באופן משמעותי את שיעור הקליקים מ- Google ובכך מביאים תנועה איכותית לאתר. ניתן גם לשתף את הביקורת על ידי הגולש ברשתות חברתיות. דירוג התוסף: 4.5 מתוך 5 כוכבים.

תוסף ביקורות גולשים

 

Free Gifts & Coupons

Beeketing companyרוצה להקטין את שיעור היציאה מהאתר ולמנוע נטישת עגלה? הדרך הטובה ביותר היא להציע ללקוחות שלך מתנה חינם, קוד הנחה, או קופון משלוח חינם ואף המלצות למוצרים נוספים כדי להגדיל את מכירות החנות בצורה חכמה. מדובר בתוסף שמקל עליך, ומשדרג את לקוחותייך! אגב, מתנות חינם/ קודי הנחה וקודי משלוח חינם, יחולו באופן אוטומטי על הגולשים שיקבלו את הצעת התוסף (שיופיע כחלון קופץ בעת שהייה באתר ורכישה).

בנוסף, ניתן להוסיף שעון ספירה לאחור שיציג את ההצעה ללקוחות שעומדים לצאת מהאתר, ע"י הוספת Exit-Intent Technology, שמציע ללקוחות לשתף מוצרים ברשתות חברתיות ולקבל את ההטבה לאחר מכן.

תוסף זה לא משמש רק ל-Upsells, ניתן באמצעותו להציג חלון קופץ (פופ-אפ) המציע גם פריטים אחרים שיכולים להחליף את המוצר שהגולשים בחרו. בנוסף, ניתן להתאים אישית את התוסף על ידי עיצוב מקצועי לפי טעמנו האישי 😊
לסיכום: ממנף את פוטנציאל ההכנסות, את שיעור ההצלחה ועשוי להגדיל משמעותית את החשיפה למוצרי האתר. דירוג התוסף: 4 מתוך 5 כוכבים.

gofts & coupons

 

Twitter Facebook Login

Plumrocket Incאם אנחנו מחפשים דרכים להרשים את הלקוחות שלנו, מומלץ מאוד להשתמש בתוסף כניסה לאתר באמצעות רשת חברתית, התוסף מקל על המשתמשים את הכניסה והרכישה באתר, והינו פופולרי ביותר.
הרשתות החברתיות הן כלי שימושי המסייע למשתמשים להיכנס לאתר אינטרנט או לחנות eCommerce באמצעות חשבון אישי מהרשתות החברתיות Facebook&Twitter.

תוסף זה מספק כניסה ורכישה מהירה בחנויות Magento 2 ללא צורך בתהליכי רישום מורכבים. התוסף תורם רבות לחוויית המשתמש בחנות, מצמצם זליגות מהאתר בשל תהליכי רישום ארוכים ומקצר את תהליך הרכישה באתר.
תוסף יעיל, נוח וחוסך זמן. את כל זה ניתן להשיג בגרסתו החינמית. כמו כן, גרסתו בתשלום שנקראת "Plumrocket Social Login Pro" – שמאפשרת התממשקות עם מעל ל-50 רשתות חברתיות וביניהן: Google+, Instgram, Paypal, Github, LinkedIn ועוד. דירוג התוסף (על ידי המשתמשים): 4 מתוך 5 כוכבים, ולא מעט דירוגים 😊

twitter_facebook_login

 

Pixlee

Pixlee Logoפלטפורמת תוכן שיווקי שמיועדת למפרסמים ומותאמת למג'נטו 2 – בפלטפורמות Community ו-Enterprise בגרסאות 2.0, 2.1.

Pixlee ; תמונות וסרטוני לקוחות אמיתיים. מעל 150 חברות מותגים נעזרות בתוסף הזה, כגון: קנת' קול, גייאם, לוי שטראוס ו'קימפטון מלונות & מסעדות' ועוד. ייחודיות התוסף היא פיתוח ניסיון שיווקי אותנטי, אפשור יצירת קשרים חזקים בין המותגים ללקוחותיהם, וכמו כן – הצלחה וניסיון שהולך וגדל עם הזמן. בממוצע, משתמשים שמעורבים בתוכן המנוהל על ידי Pixlee באתרי מותגים למיניהם, בעלי סיכוי גדול פי 2 לבצע רכישה.  

פלטפורמת השיווק החזותי של Pixlee מסייעת למותגים בשווקים שונים למכור את מוצריהם ושירותיהם מלווים במדיה שנוצרת בזמן אמת – ליתר דיוק, היא שאוספת תכנים ויזואליים שנוצרים ע"י המשתמשים בזמן אמת (תמונות וסרטונים למשל), מנהלת זכויות הרשאה ומשלבת את התוכן בחוויית המסחר האלקטרוני הרב ערוצי (גם כאשר משתמשים במס' דפדפנים בו זמנים, ובמס' רכישות במקביל).

מס' כלים ויתרונות:

 • אינסטגרם בר קנייה: ניתן להפוך את Instagram לחנות חברתית, כדי להמיר מעורבות חברתית לתוך התנועה באתר המכירות. (ראה צילום מסך)
 • סקירות חזותיות על דפי מוצרים וקטגוריות: ניתן לפרסם תוכן ספציפי למשתמש שנוצר ע"י המשתמש בדפי מוצרים, כדי להתאים את המוצרים ולהציע הוכחה חברתית. (ראה צילום מסך)
 • גלריות שקופיות & Look Books: לעורר ערך הזמנה גבוה יותר והתאמת מוצרים ע"י הצגת גלריות של תמונות וסרטוני לקוחות אמיתיים בדף הבית או בדף הנחיתה שלך (ראה צילום מסך).
 • תחרויות וקמפיינים חברתיים: ניתן ליצור, לנהל ולקדם תחרויות וקמפיינים חברתיים חדשים וקיימים לבניית קהילה סביב מותג מסוים, ולעודד מעורבות חברתית של המשתמשים (ראה צילום מסך).
 • אימייל בהתאמה אישית של UGC: הצגת תמונות של לקוחות ספציפיים למוצר בקמפיינים בדוא"ל כדי להגדיל את מעורבות המשתמשים, את זמן השהייה ואת שיעור הקליקים (ראה צילום מסך).
 • ניתוח ביצועים ותובנות לקוחות: לוח בקרה שמאפשר אפשרות לנתח ביצועי אתר/ חנות מבחינת רשתות חברתיות, תכנים ואפשרות לעקוב אחר המרות התוכן, המעורבות והביצועים החברתיים.
 • להלן מספר דוגמאות לאופן שבו החנות שלך תשתלב עם Pixlee:·
  – מייצאת את כל המוצרים מהחנות ל-Pixlee בלחיצה אחת.·
  – מאפשרת התקנת כלי אנליטיקס כדי לעקוב אחר האופן שבו Pixley משפיעה על החנות.·
  – מאפשרת מעקב אחר מלאי ועדכוני מוצרים אחרים.·
  – מאפשרת הוספת יישומי UGC לכל דפי התיאורים של המוצרים והקטגוריות.

לסיכום, לקוחות Magento משתמשים ב- Pixlee כדי להציג גלריות מוצרים אינטראקטיביות ותמונות של לקוחות, ע"מ לאפשר חווית קנייה אותנטית ומוחשית יותר. האינטגרציה המוקדמת של Pixlee מאפשרת למותגים ולחברות שונות לפרוס בקלות תוכן שנוצר על ידי משתמשים בחנויות מקוונות כדי להגדיל את ההמרות, את ערך ההזמנה הממוצע ואת מעורבות הגולשים עצמם.

הערה: יישום זה זמין רק עבור לקוחות Pixlee Commerce ו- Enterprise.
תמחור זמין לפי בקשה באתר התוסף.
למדריך ההתקנה: לחצו לקריאה.

pixlee screenshot 2התוספים שהזכרנו מתאימים לכל חנות דיגיטלית, וניתן להטמיע אותם בפשטות יחסית באתר. שימו לב כי התאמות אישיות של התוסף (מבחינת פונקציונליות ו/או נראות שלו) יידרשו אנשי מקצוע מומחי מג'נטו שיעשו זאת עבורכם. חשוב לזכור שישנם עוד תוספים רבים וטובים עבור החנות שלכם, אשר ישפיעו על חוויית הגלישה בחלקים שונים ב-flow של הגולש, החל מרגע הכניסה לחנות ועד סיום ההזמנה.

תוכלו להיכנס לחנות התוספים הרשמית של מג'נטו ולחפש תוספים נוספים שיתאימו לכם, וכמובן להתייעץ איתנו בכל שלב! בהצלחה 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *