ה- Ads Manager החדש שלי!

שוב שינויים בפייסבוק והפעם ה Ads Manager  וה Power Editor עברו שיפוץ! זה לא עוד פוסט שמסכם את השינויים, אני מנסה להביא את החוויה האישית שלי מהשיפור המסיבי בכלי ה Ads Manager. נכון שמקצועני פרסום, שמנהלים חשבונות רבים, עובדים עם ה Power Editor (שגם הוא עבר מקצה שיפורים כפי שציינתי) אבל ה Ads Manager מבחינתי הוא הכלי הכי Native שקיים לכל מי שרצה לפרסם על הפלטפורמה וכרגע אתמקד בו.

אז מה יש לנו?

 

ADS MANAGER
ADS MANAGER

סינון משופר של מודעות ׁ(באדום)- כמנהלי שיווק של חברה יצא לכם להריץ מספר קמפיינים שונים במספר פלטפורמות? הסבל שהיה כרוך במילוי טבלה לסיכום ההוצאות של הארגון על קמפיינים שונים, בגלל שלא היה סינון נוח של קמפיינים, גרם לי לנשירה מוגברת של השיער (בין אם ידנית ובין אם טבעית). בפינה הימנית העליונה תוכלו לראות שני מסננים בתצורה חדשה- האחד מוקדש לסינון לפי זמן, השני לפי סוג המודעות- השילוב המנצח של השניים מוביל אותי לשלוות נצח בסיכום הוצאות הארגון הכלליות.

סינון נוסף וחדש (באפור) מאפשר לנו לבחור לראות את הנתונים ברמת קמפיין, רמת סטים של מודעות וברמת המודעות (פיצ'ר מצוין שהיה קיים ב Power Editor והגיע אל ה Ads Manager)

סיכום ההוצאות היומי לשבוע האחרון (בסגול כהה) שמוצג מעל המודעות- העובדה שהם מניחים את זה מול הפרצוף שלי "מכריחה אותי" להבין היכן אני עומדת מבחינת הוצאות החשבון לפייסבוק וכך גם לשלוט בהן טוב יותר.

בחירת עמודות בהתאמה אישית (בסגול בהיר) עם נתונים נוספים כמו: גיל, מין, אזור גאוגרפי, מיקום המודעה. ניתן לבחור לראות מידע לפי נתוני "Performance" , "Delivery", "Engagement" וכן ניתן לעשות קסטומיזציה אישית של הטורים אותם נרצה לראות! (פיצ'ר שעד היום התאפשר רק בהפניה לדוח המלא וכיום נמצא ישירות ב Ads Manager)

סיכום הטורים (בירוק)- צפייה מהירה בסיכום של כל המודעות שבחרנו לצפות בהן, לפי הנתונים שבחרנו לקבל עליהם מידע. הנגשת המידע הכל כך חיוני הזה כבר במסך הניהול ובהתאמה אישית ובסינון מתקדם! אם לא ידעתי אושר מהו, היום אני מבינה 😉

התראות (בצהוב) בנוגע ל:פיקסלים שצברו קהל, קהלים מוכנים ועוד, עם פרטים מלאים על מהות ההתראה (בעבר היה צריך ללחוץ על טקסט חלקי והזוי כדי להבין מה הם בדיוק ניסו להגיד לי)

הסרגל העליון (כתום), שהיה סרגל צידי, מאפשר לפייסבוק לסדר את הכלים בצורה כך שיוכלו להוסיף כלים נוספים, ובכלליות נוח.

מעבר בין חשבונות (ורוד)- חייבת לציין שבעבר כל החשבונות היו פרוסים מולי וכיום כדי לראות את כולם עלי ללחוץ על כפתור שמעביר אותי לעמוד אחר- אני מוכנה לסבול לטובת מקצה השיפורים המטורף.

וברמת הסטים של המודעות?

שוב פעם, תצוגה נוחה של כל מה שחשוב עם האפשרות לסינון מתקדם. גם כאן ניתן לעשות קסטומיזציה של הטורים אותם נרצה לראות בדוח (וכמובן לייצא) , הכפתור של "הוספת סט מודעות" עבר למקום נוח מעל הסטים הקיימים. השינוי המרכזי הוא בחלקו העליון של המסך- באופן הצגת הנתונים.

Objective – מוצגת בפנינו המטרה שבחרנו לקמפיין והלינק אליו מפנה המודעה, לינק שהינו קישור אמיתי לעמוד! בעבר כדי לדעת מה סוג הקמפיין הייתי צריכה לרשום אותה בשם הקמפיין. את הלינק- בכלל לא היה ניתן לראות ובטח שלא ללחוץ עליו (ב- Ads Manager, בפאוור אדיטור זה סיפור אחר). העריכה הפכה קלה וממקום אחד. בקיצור- השתדרגנו.

הגרף– ניתן לעבור בין טאבים שונים- Performance, Audience ו Placement המודעות ולקבל תמונה מלאה ומפולחת יותר, ישירות מה Ads Manager (משהו שפעם יכולנו לראות רק במעבר לדוח המלא).

Capture2

התצוגה ברמת המודעה דומה וכן הפעילויות שניתן לבצע בה.

ADS MANAGER מודעה
ADS MANAGER מודעה

מאחלת מברוק לכל מנהלי המדיות החברתיות באשר הם!

רוצים עזרה בניהול קהילות? 

03-9177788

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *