10 סיבות מצוינות לבחור מג'נטו

מזה שנים רבות שמתכנתים מסביב לעולם אומרים ללקוחות שלהם לבחור מג'נטו , רבים כלל לא מבינים את הצורך בפלטפורמה מורכבת ויש שיאמרו כבדה כמג'נטו אבל בכל זאת במעקב אחר אלפי אתרי המסחר המובילים בטבלת alexa רואים ישר שאתרי מג'נטו בולטים במיוחד בצמרת הדירוג בעולמית , כמובן שהסיבות לכך רבות אבל הבחירה של הטובים ביותר במערכת קוד פתוח של מג'נטו מראה לכולנו את הדרך הנכונה להצליח.

אתר מג'נטו אומנם מעט יותר מורכב לניהול ואחזקה מאתרים המבוססים על וורדפרס או על פלטפורמות ecommerce ייעודיות אך מספק תמורה מלאה לכך על ידי מתן אפשרויות פיתוח ותמיכה לכל מהלך ייחודי ככל שתבחרו , פיתוחים למג'נטו אינם זולים ומתכנתים שמוכשרים לעבוד על מערכת זו מכירים את הלוגיקה המיוחדת של פלטפורמה זו ומנצלים אותה היטב לצרכיהם דבר שחוסך מאות שעות עבודה נותן מענה יציב ומקצועי לשנים רבות דבר שמצדיק השקעה גדולה יותר בפיתוח בשלב הראשוני.

  • מג'נטו מגיעה אלינו מותאמת וידידותית לקידום ללא צורך בתוספים או בשינויים כלשהם , SEO ידידותי כולל בעיקר שימוש בקישורים מותאמים לדרישות מנועי החיפוש כך שהמערכת מתייחסת להיררכיה של המוצר והשיוכים של המוצר לקטגוריות ולחנויות השונות , כולל תגיות מטא מותאמות לחנויות און ליין שילוב של מפות גוגל ומידע ייעודי על כל מוצר , קטגוריה ועמודים.
  • המערכת מהונדסת בצורה מודולרית של מגנטו מאפשרת לבעלי המקצוע להתאים את המערכת בצד לקוח על ידי העלאה והתאמה אישית של תבניות עיצוב ואלמנטים נוספים שניתן להוסיף וגם בצד השרת והמערכת בה ניתן לבצע שינויים במערכת כך שתתאים לצרכים ייחודיים שהלקוח רוצה וגם בשילוב ובהתממשקות עם מערכות חיצוניות כדוגמת מערכת מלאי או משלוחים.
אתר שבנינו עבור לקוח קוסמטיקה
אתר שבנינו עבור לקוח קוסמטיקה
  • אחת מהיתרונות שיש במגנטו הוא שירותי הייעוץ של יועצי החברה המוסמכים למג'נטו השירות אמנם לא חינמי אבל מאוד משתלם כאשר אתם בוחרים להתקין אתרים רבים על פלטפורמה אחת או כאשר מתקינים חנויות על מספר דומיינים שונים ודברים יכולים להפוך למורכבים מעט יותר, כמובן שהכשרה שניתנת למתכנתים שמעוניינים להיות מוכרים על ידי מגנטו העולמית מאפשרים לכל אחד גישה מלאה להדרכה מקצועית ובחינם.
  • אין יותר טוב ממערכת שמותאמת מהיום הראשון למסחר בין לאומי דבר נדרש מאתרי מסחר שרוצים להרחיב ככל האפשר את טווח ההגעה שלהם ולמכור כמה שרק ניתן אם זאת יש צורך בהגדרות רבות כדי שאכן תוכלו לשווק מוצרים באופן גלובלי לכל העולם , רבים מהאתרים במדינות אירופה ובארצות הברית חייבים פלטפורמת מג'נטו כדי לבצע משלוחים למדינות וערים מרוחקות ושיפור השירות שהם מספקים. מה זנה כולל? שפות , מיסוי ,חיוב במטבעות שונים , כיווני טקסט שונים (ימין לשמאל – שמאל לימין)
  • כמות אדירה של מקדמי מכירות פנימיים שבנויים בתוך המערכת כדוגמת מכירת מוצרים רבים בחבילה אחת או שימוש במכירות המבוססות על מוצרים דומים / משלימים שמועדדים את הרוכש לקנות עוד ועוד , דברים אילו ברוב המערכות מצריכות שינויים רבים והם לא עובדים כפי שמצופה – במגנטו הכל עובד מצויין. נוסף על כך העבודה על מספר אתרים בו זמנית והתקשורת בינהם חשובים מאוד ומשאירים את הגולש עוד מספר דקות באתר דבר שגורם לעלייה במכירות.
  • מערכות מגנטו החינמית וזאת שבתשלום מחזיקות מערכות אבטחה מתקדמות במיוחד דבר שחוסך מכם דאגות וטרדות שונות , כיום גולשים בכל העולם יודעים שקניה במערכת זו בטוחה והם רוכשים בהמוניהם דרך הקניה המאובטחת ותוספי התממשקות לחברות הסליקה הגדולות בכל העולם.
אתר בוטיק - לקוח של גירית אינטראקטיב
אתר בוטיק – לקוח של גירית אינטראקטיב
  • למרות שרוב בעלי החנויות המקוונות שעושים שימוש במערכת מג'נטו בחרו בה בגלל סיבות אחרות הם נהנים על הדרך מכמה אלפי תוספים איכותיים במיוחד שעונים על קשת של בעיות ומורכבויות שעולות במהלך הזמן ופותרות כמעט כל בעיה , התוספים הטובים באמת עולים כסף אבל הם שווים כל שקל ולרוב הם גם עדיפים על החינמיים שעושים עבודה טובה אך לא מושלמת , סוגי תוספים למג'נטו במגוון תחומים ניתנים להתקנה דרך מגנטו קונקט (Magento Connect) והתקנה שלהם אינה מורכבת במיוחד.
  • כמערת קוד פתוח יש למתכנתים אפשרויות רבות לבצע ניסויים ומניפולציות על גבי המערכת ללא צורך בעבודה ישירה על האתר של הלקוח דבר שמאפשר הרצה של ניסיונות ובדיקה של כל מיני תרכישים ואפשרויות גם ללא צורך בפיתוח מיוחד עבורכם ותוסף או שיטת עבודה שעובדת טוב על אתר אחד יכולה להתאים לכל אתר מג'נטו ולכן קהילת המפתחים מתפתחת ומשתפת וההתקדמות בתחום מואצת לרווחת כולם.
  • למגנטו יש API – פרוטוקול תקשורת שמאפשר לכם לעשות פעולות רבות על ידי שימוש בכלים שונים של אחרים או בפיתוח מיוחד שלכם , שימוש במערכת מג'נטו לניהול תכנים יכולה להיות שימושית מאוד והיכולת לעבוד בצורה מסודרת מול המערכת בהזנה או בטעינה של תכנים יכולה לחסוך זמן וכסף וכמובן מספקת נוחות למתכנתים בפרויקטים מורכבים יותר.

אמנם ניתן להציע עוד מאות סיבות טובות לבחור במג'נטו אנחנו נסתפק בכמה דוגמאות אילו , חושבים שאתם צריכים מג'נטו אתם מוזמנים לפנות אלינו להתייעץ דרך הצאט בתחתית העמוד ואשמח לענות על שאלות , הבחירה במגנטו בישראל אמנם עוד איננה טבעית אך כמו במדינות אחרות גם כאן מגנטו כבר תופסת נתח שוק בין החברות הגדולות וכמובן גם בין המותגים המובילים כרשתות האופנה והצעצועים. השקעה חד פעמית במערכת מקצועית והתרגלות למערכת מורכבת על שלל האפשרויות שבה אינה קלה אבל עם הזמן הדבר הופך לטבעי ומסדר לכם את העתיד להצלחה.

 

רוצה לבנות אתר מג'נטו?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *