תוכן רלוונטי בקידום אתרים

לתוכן באתר מקום כבוד משלו, אם בעבר הקידום היה מבוסס על קידום של תוכן פשטני שהיה נכתב ללא שום מחשבה הרי שהיום הדברים השתנו. גוגל שינתה (ועודנה) מספר לא מועט של פעמים את האלגוריתם שלה ועל כן איננה מתייחסת עוד ברצינות לתוכן המכונה בפי מקדמים רבים- תוכן זבל ישנם אתרי אינטרנט רבים הבאים להתחכם ולהערים על המערכת, אך לא תתפסו מערכת משומנת היטב כמו גוגל בקלקלתה. גוגל מזהה את תוכן הזבל ולא רק שאינה משפרת את נתוני הקידום של האתר, אלא מענישה אותו כך שירד במיקומים ויקבל ציון נמוך.

אז מה עושים? איך מנווטים בין העדכונים השונים של גוגל ונשארים על הגל? התשובה תמצא בתכנון נכון של התכנים ובנייה של אסטרטגיה רצינית לאורך זמן כלומר עליכם לאפיין בצורה ברורה לכם ולגולשים מהם התחומים הקשורים אליכם ולהביא מידע מועיל לשולחן ולא , לשפוך הררי זבל של תוכן ממוחזר לא יעבוד כפי שהורגלו רבים לחשוב יש צורך בהשקעה אמיתית בתוכן עשיר בתוכן ייחודי וראשוני ברשת לצד שילובים של סרטונים אינפוגרפיקות ואיורים שיעזרו למשתמשים שלכם להבין מעט יותר על התחום בו בחרתם לעסוק ורק לאחר תקופה בה תשקיעו באמת תתחילו לקבל תמלוגים מגוגל על ידי טפטוף תנועה אורגנית ורלוונטית לבלוג ובשלב הבא גם לאתר.

תוכן רלוונטי בקידום אתרים

אז מה נחשב רלוונטי בימינו? כיום ניתן לראות שסרטונים או מצגות בהם הגולשים בוחרים להתעכב בהחלט עושים את העבודה אבל זה כמובן טריק שאמנם עובד אבל לא ניתן להחישבו כתוכן איכותי למעט במקרים בהם אתם יצרתם את הסרטון , תוכן איכותי מוגדר על ידי מנועי החיפוש בכל פעם שמשתמש מבצע חיפוש ומוצא מענה מלא ליעודו כלומר אם אתם מספקים תשובה לשאלה של גולש הרי שהתוכן שלכם רלוונטי גם אם הוא מורכב מקישור לעמוד פייסבוק או סתם מכיל כתובת לשירות כלשהו – אם הגולש הפסיק את חיפושיו הרי שדירוג איכות התוכן בסבירות רבה תעלה דבר שכפי שאתם מבינים משפר בצורה משמעותית את המיקומים שלכם לחיפוש זה.

בקידום החדש, התוכן צריך להיות איכותי, רלוונטי לגולש, אטרקטיבי, מעניין, וכתוב בצורה נכונה. היום, בקידום החדש, כל אתר צריך לייצר יחידות תוכן מגוונות ומעניינות. סרטונים, בלוגים, מודול מאמרים, המלצות וכדומה. יחידות התוכן צריכות להשאיר את הגולש זמן רב באתר ואף לגרום לו לנווט בין כמה שיותר דפים על מנת שגוגל אכן יחשיב את האתר כאתר איכותי, ובכך יעלה את ציונו ואת מיקומיו בהתאם בכדי לייצר תוכן בצורה נכונה יש לפנות לאדם / לחברה בעלי ראש שיווקי, בעלי יכולות כתיבה שיווקיות והכרה של עולם האינטרנט בכלל והseo בפרט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *