מעקב אחר מיקומים בגוגל על ידי ZEFO

חברות העוסקות בקידום אתרים במנועי החיפוש עושות שימוש במספר כלים אינטרנטיים על מנת לקבל נתונים וסטטיסטיקות. בראש ובראשונה יש לנו את הכלי של google, הכלי המתקדם ביותר, הלא הוא הanalytics. בעזרת הטמעת קוד באתר, כל הנתונים הנשאבים מהאתר מוצגים בanalytics.
אתר שאינו מבצע מדידות ומעקב אחר תנועת האתר אינו יכול להסיק מסקנות לאחר מכן..

מה ניתן למדוד וללמוד דרך הanalytics ?

הכל! מספר המבקרים הנמצאים באתר, בכל רגע נתון ואפילו בזמן אמת. ניתן לבחור תאריכים ולסווג לפי פלחים. מספר הדפים שהוצגו באתר לגולש בממוצע, זמן השהייה באתר, אחוזי הנטישה וזה רק קצה הקרחון. ישנם כמובן כלים נוספים של google אשר עוזרים למקדמי האתרים ולבעלי האתרים ללמוד אודות הגולשים, דרך הכלים האלה ניתן למדוד את חווית המשתמש ולהציע מגוון שיפורים על מנת לייעל אותה. (לא נרחיב עליהם אך נזכיר שניים לדוגמא: AdWords Keyword Tool, Webmaster Tools)

אני רוצה להכיר לכם מערכת המציעה פתרון של איחוד הכלים לתוך תבנית אחת ולמעשה מבטלת את הצורך לפתוח מספר כלים במקביל:

Zefo– נעים להכיר – מעקב אחר מיקומים בגוגל ואופטימיזציה לאתרים

מעקב אחר פעילות האתר על עם זפו
מעקב אחר פעילות האתר על עם זפו

אפרט מס' נקודות חשובות על קצה המזלג:

  1. Zefo מציגה את המיקומים בתוצאות החיפוש, המיקומים כמובן מותאמים לרשימת הביטויים אשר הוכנסו קודם לכן למערכת Zefo. ניתן לסווג את הביטויים לפי נישות על מנת להקל על הצפייה בנתונים בשלב מאוחר יותר. המיקומים מוצגים ע"פ תאריכים הנבחרים בהתאמה אישית על ידכם. Zefo שואבת את הנתונים מanalytics ולכן בעלת רמת דיוק גבוהה. Zefoסורקת ומעדכנת את הנתונים בכל לילה. בהצגת המיקומים ניתן לראות את העליות וירידות וכן את המיקום הטוב ביותר שהיה החל מהכנסת האתר למערכת.
  1. Zefo מציגה את מספר השגיאות הקיימות באתר ואף מפרטת את חלקן, וכן מציעה פתרונות לטיפול בהן. הפתרונות כמובן מסתמכים על העדכונים של google.
  1. הפקת דוחות- Zefo מאפשרת הוצאת דוחות במספר ווריאציות וכן ייצור דוחות מתוזמנים ושליחה למייל באופן אוטומטי. הדוחות מסייעים לחברה המקדמת וכן לבעל האתר, צפייה בנתונים בהשוואה לתאריכים אשר נקבעו בהתאמה אישית והעברתם ללקוח במידת הצורך.
  1. מעקב אחר מתחרים- Zefo מאפשרת הזנה של מתחרים וכן מזהה מתחרים בעצמה, ע"פ מילות חיפוש דומות. כמו כן ניתן להפיק דוחות העוסקים במתחרים ובמיקומם בתוצאות החיפוש לעומת בעל האתר. ניתן ללמוד הרבה מהמיקום בו נמצאים המתחרים.

Zefo מונעת את העבודה הסיזיפית של רדיפה אחר נתונים המגיעים ממספר מקורות מידע, הממשק פשוט ונוח לתפעול במיוחד אם מדובר בחברה גדולה המתפעלת ומקדמת מספר אתרי אינטרנט במקביל. אז בפעם הבאה שאתם רואים מישהו שמחפש את עצמו בתוצאות החיפוש של google, אתם כבר תדעו מה להגיד לו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *