המלצות וטיפים לרכישת בגדים באינטרנט

אין צורך לצאת החוצה, זה אפשרי מכל מקום, מהבית, מהמשרד ואפילו מהנייד. לא צריך לעמוד בתור, וזה כמעט בכל תחום: מזון, אופנה, ריהוט, כלי בית ועוד. אני כמובן מדברת על קניות באינטרנט, מי מאיתנו לא אוהב לגלוש ברחבי האינטרנט ולהעמיס על סל הקניות? כמובן שהתשובה לא מוחלטת ועל כך נדון בהמשך המאמר.

אם בעבר האינטרנט שימש לחשיפה ולמיתוג של בתי עסק, הרי שכיום הקניה באינטרנט הפכה להיות מאוד מרכזית ומשפיעה על בתי עסק רבים להרחיב את תחום הדיגיטל.

העולם הטכנולוגי המתפתח השפיע ללא ספק על תחום האינטרנט, היום אנשים מעדיפים לגלוש באינטרנט מאתר לאתר, מאשר לעבור ולשוטט בחנויות, חווית הקניה היא אחרת אבל היא נוחה מאוד. אם ניקח את תחום האופנה למשל, באתרי מסחר אלקטרוני המשווקים פריטי לבוש ישנה תצוגה של כל פריט לבוש: ניתן להגדיל ולהקטין את הבגד ולסרוק אותו מתחילתו ועד סופו, ניתן לבחור מידה ע"פ מס' סנטימטרים של הלובש.

החנויות האינטרנטיות מהוות תחליף כמעט זהה לחנויות המסורתיות, ואף עולות עליהן לעיתים, בחנויות האינטרנטיות לא תמצאו מוכר המשכנע אתכם ש"הבגד יושב עלייך בול" , "החולצה מאוד מחמיאה לך" ו"הנעליים יתרחבו עם הזמן", לא קיימות מראות כך שמן הסתם לא תוכלו למדוד את הבגד ולצפות שהמראה תרזה או תשמין אתכם.

יש הרואים בקניות באינטרנט חיסרון, אלו מעדיפים לשוטט מחנות לחנות בדרך המסורתית ולשאול את המוכר "קיימת אצלכם שמלת טריקו קצרה מידה small בצבע שמנת?", ישנם החוששים מהשארת פרטי האשראי על גבי האינטרנט, לאלו החוששים אתן המלצה – רכשו רק בחנויות המבטיחות רכישה מאובטחת ותוכלו להיות רגועים. כמובן לא לכל בית עסק כדאי להקים חנות אינטרנטית.

ברוב החנויות באינטרנט תוכלו למצוא מס' דרכים לתשלום, כרטיס אשראי, paypal ואף באמצעות קניה טלפונית. רכישה דרך paypal ידידותית להפליא ומתבצעת בצורה פשוטה ביותר, מספיק שיהיה לך חשבון paypal פעיל ואתה בדרך הנכונה לרכישה.

החנות האינטרנטית תציג בפנייך את האופציה למשלוח- משלוח מהיר עד בית הלקוח, משלוח תוך 7 ימי עסקים, איסוף חינם וכדומה. באתרים רבים תוכלו למצוא מעקב אחר המשלוח אשר יתקבל בתיבת המייל ו/או בטלפון הנייד.

לסיכום ניתן לומר כי בתי עסק אשר רוצים להרחיב את תחום הפעילות שלהם ומשווקים מוצרים שניתן לרכוש דרך האינטרנט מומלץ לגשש להקמת חנות אינטרנטית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *