אינפוגרפיקות- הרבה יותר מגרפים וטבלאות

בזמן האחרון אנו עדים ליכולת הקשב המדרדרת של גולשים- זה לא מעיד על כך שאנו הופכים להיות יותר ויותר מטומטמים, כמו שרבים מציינים, הסיבה היא שסבלנותנו הפכה קצרה יותר ויותר בעידן בו אנו עמוסים במידע מכל עבר.

הידעתם? כמות המידע אליו אנו נחשפים ביום אחד שוות ערך לכמות המידע אליה נחשפו אנשים במאה ה 18 במשך כל חייהם!

המלחמה על הקשב של הגולשים מחייבת את אנשי השיווק למצוא את הדרך הקצרה ביותר למשוך את תשומת לב הקהל וכפי ששמנו לב- תמונות הן התוכן הנצפה ביותר.

ככה נולדה לה צורת השיווק החדשה- האינפוגרפיקה!

אנחנו בגירית מאוד אוהבים אינפוגרפיקות, הצורך לדחוס כמות מידע גדולה ולהפוך אותה לתמונה אסתטית מאתגרת אותנו, וההשפעה החיובית שיש להן על שיווק לקוחותינו הופכת אותן לצורת מידע מועדפת.

ישנן צורות שונות של אינפוגרפיקות, רובן "לוקחות" מחקרים, ובמקום להכריח אנשים לקרוא מספר עמודים רב של נתונים ומידע, הופכות את המחקר לתמונה נעימה המורכבת מכותרות מעניינות, אייקונים וטבלאות- דרך נפלאה להנגיש מידע לקהל שלכם, אפשר לכנות זאת #ממשק משתמש ידידותי בשיווק.

אבל למה לעצור כאן?  היינו כל כך יצירתיים, בואו ניתן דחיפה אחת קדימה!

חשבו על ההקשר של המידע, על התוכן עליו מדברת האינפוגרפיקה וצרו תמונה שתמחיש את הנושא עליו הגולש עומד לקרוא- בכך תהפכו את האינפוגרפיקה שלכם לממוקדת יותר, מושכת יותר והרבה יותר מגניבה (כן, השתמשנו במילה "מגניבה" ואנו עומדים מאחוריה 🙂 )

דוגמה: אינפוגרפיקה עבור לקוח שמוכר ציוד לבאולינג

גירית אינטראקטיב- מי אנחנו? 

pool1

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *