רשתות חברתיות במג'נטו

כניסה באמצעות רשתות חברתיות היא דרך התחברות לאתר עם מידע קיים מאחת הרשתות החברתיות כגון +Facebook, Twitter, Google במקום להירשם לאותו אתר וליצור לו משתמש.
התחברות דרך רשתות חברתיות נועדה להקל על המשתמשים בתהליך ההתחברות אתר ולשפר את אחוזי ההמרה להרשמות. כמובן שזה פשוט יותר לגולש כשהוא לא נדרש ליצור משתמש, למלא את כל השדות הכרוכים בכך ולזכור את שם המשתמש והסיסמא שלו. זו הסיבה שגולשים היום מצפים שתוצג בפניהם האפשרות להתחבר דרך רשתות חברתיות כמעט בכל אתר.

היתרונות של התחברות עם רשתות חברתיות:


1. הרשמה מהירה יותר
תהליך ההרשמה לאתר הופך לקל ומהיר יותר.

2.יותר פעילות ברשתות החברתיות
כשגולש מעוניין לעשות פעולות באתר שקשורות לרשתות החברתיות כמו להגיב על מוצר, לשתף, או לעשות לייק, התחברות באמצעות רשתות חברתיות חוסכת לו התחברות נוספת.

3. סיסמא אחת פחות
עם מספר משתמשים, קשה לאנשים לזכור את פרטי ההתחברות שלהם במגוון אתרים שנרשמו אליהם. כשהם משתמשים ברשתות החברתיות כדי להיכנס לאתר, הם לא צריכים לזכור את הפרטים החדשים שהשתמשו בהם.

4. איסוף מיילים
אתרים יכולים לאסוף כתובות מייל בקלות כשגולשים מתחברים דרך רשתות החברתיות ולהוסיף אותם לרשימת הניוזלטר שלהם, מה שחלקית מתגבר על נטישת סל קניות ומאפשר "רדיפה" של לקוחות שלא קנו ומכירה נוספת ללקוחות שכבר רכשו.

5. הרגשה של היכרות
אם המותג שלכם לא מפורסם, משתמש הרואה לוגואים של רשתות חברתיות שהוא מכיר כמו Facebook ו-Twitter מרגיש יותר בנוח לרכוש באתר שלכם.

6. הימנעות ממיילים מזויפים
לרוב, אנשים נרשמים לרשתות החברתיות עם המייל הפרטי שלהם, מה שלפעמים לא קורה בהרשמה לאתרים. שיווק רק למיילים אמיתיים חוסך בעלויות שליחה ומעלה מכירות.

7. קל במובייל
הרבה פעמים, התחברות דרך מובייל היא תהליך ארוך ומייגע. התחברות באמצעות רשתות חברתיות הוא פתרון פשוט.
 

דוגמה להתחברות 
girit-logo
אנחנו לא נושכים!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


שליחה >  

80%
מהגולשים מוסיפים מוצר לסל
ונוטשים את האתר

עם Funnelyzer,
ניתוח החנות שלך מעולם לא היה פשוט יותר.

אני רוצה לנסות בחינם Close btn