למה WooCommerce?

icon מגוון תבניות

WordPress מציעה מבחר ענק של תבניות עיצוב אשר נבנו ע"י טובי המעצבים בעולם - דבר שמאפשר לכם למצוא בקלות את התבנית המתאימה לעסק שלכם, וחוסך עבודה רבה של עיצוב ופיתוח.

icon תשלום פשוט

בעזרת תוספים שונים, המערכת מתממשקת ליותר מ-100 מסופי סליקה בעולם, ביניהם גם Pelecard ו-Tranzilla הישראליות- דבר שמאפשר לכם להנגיש תשלום ידידותי באתר שלכם ללא פיתוח מורכב.

icon מערכת ניהול חזקה

פשטות ויעילות זה שם המשחק. גם ללא ניסיון רב, תוכלו ליצור את תוכן החנות שלכם בקלות, ולנהל אותו במערכת ניהול אינטואיטיבית וידידותית.

icon ניהול מלאי

המערכת מאפשרת ניהול פנימי של מלאי בצורה חכמה ופשוטה, גם ללא סנכרון למערכות מלאי חיצוניות- דבר המהווה יתרון לוגיסטי וכלכלי, ומונע מצבים של הזמנות אותן לא תוכלו לספק.

icon מודולריות

ל-WooCommerce קיימים עשרות אלפי תוספים שמטרתם לשפר את יכולות החנות שלכם ואת אפשרויות הניהול בה– דבר שמאפשר לכם למצוא פתרון פשוט יחסית עבור כל צורך בחנות שלכם.

icon דו''חות

בכדי לנהל את החנות שלכם באופן חכם, הישארו במעקב מתמיד אחר הביצועים שלה. הכנסות, ביקורות ונתוני מכירות הם חלק קטן מהדו"חות שתוכלו להפיק בקלות במערכת הניהול.

למה גירית?

icon נסיון שווה אלף מילים

גירית הוקמה לפני כ-10 שנים, במטרה להוביל תהליכי צמיחה ופיתוח בעסקים באמצעות כלים דיגיטליים, תוך התבססות על נתונים סטטיסטיים. בשנים האחרונות, הרחיבה גירית את היקף הידע ותחומי הפעילות שלה, והחלה להתמחות במתן פתרונות כוללים לחנויות וירטואליות בישראל ובעולם. בזכות כך, בגירית קיים ניסיון רב בעבודה עם אתרי מסחר אלקטרוני – בשלבי האפיון, העיצוב והפיתוח, השיווק, הניתוח והתמיכה השוטפת.

icon חושבים שיווק, עושים פיתוח

בגירית קיימים 3 צוותים מרכזיים: שיווק, עיצוב ופיתוח. צוות השיווק מלווה את הלקוחות החל משלב הייעוץ הראשוני ועד לשלב האפיון הסופי והמדויק של האתר - כך שיתאים למותג שלכם בצורה המרבית. בשלב הבא, מלווה צוות השיווק את שאר הצוותים המקצועיים בסוכנות לאורך תהליך הקמת החנות שלכם, ודואג שבסיום תהליך זה תקבלו אתר רווחי, ולא רק עובד.

icon אינטגרציות מורכבות

אתרי מסחר אלקטרוני דורשים לעיתים קרובות סנכרון מורכב למערכות חיצוניות לניהול משאבים עסקיים, כמו מערכות ERP ו-CRM .צוות הפיתוח בגירית מתמחה בסנכרון מערכות אלו לחנויות מסחר אלקטרוני, ודואג לבצע זאת בצורה היעילה ביותר- החל משלב אפיון מדויק של הסנכרון, ועד לסיום הסנכרון הרצוי בין המערכות.

icon אל תשאירו את הפיתוח לבד

במקביל לצוות המפתחים שלנו- בגירית תמצאו אנשי אסטרטגיה, ניתוח ושיווק, שמתמחים במיטוב אתרי מסחר אלקטרוני. בסיום פיתוח האתר שלכם, צוות השיווק בגירית יכין עבורכם תכנית אסטרטגית שתפרט את ערוצי השיווק המדויקים לקהל היעד שלכם, ותבצע את פעולות השיווק הנדרשות. במקביל, יבצע הצוות ניתוחים סטטיסטיים מעמיקים באתר שלכם במטרה לשפר את חוויית הגלישה בו (UX) ואת אחוז ההמרה שלו (CRO).

בין לקוחותינו