אינטגרציות CRM למג'נטו

היום עסקים באים במגע על לקוחות דרך מספר ערוצים שכוללים מסחר אלקטרוני, רשתות חברתיות, טלפונים סלולריים וכמובן חנויות פיזיות. המעבר לאינטראקציה מרובת-ערוצים יצר צורך לעקוב ולמדוד כל פעילות קטנה של הלקוחות במטרה להגדיל את המכירות. יחד עם זאת, הרמה של השירות והחוויה שהלקוחות מצפים לקבל עלתה משמעותית בשנים האחרונות.
הפתרון הוא מאגר מרוכז, המכיל את כל הנתונים על הלקוחות.
עדיין קיימים עסקים שמשתמשים במערכות נפרדות כדי לנהל כל ערוץ מה שגוזל המון שעות עבודה יקרות וגורר טעויות אנוש. הפתרון הוא לאחד את המערכות ולעזור להן לתקשר ולהסתנכרן אוטומטית.
הסנכרון הוא הכרחי במיוחד בין הערוץ הדיגיטלי לערוץ הפיזי, בין ה-eCommerce לחנות. הלקוחות של היום מזמינים באינטרנט ולוקחים כמובן מאליו שהבעיות שלהם יפתרו בטלפון. יותר מכך, האינטגרציה בין ה-CRM ל-eCommerce מציגה שפע של אפשרויות עסקיות חדשות, עוזרת לשפר משמעותית את חווית הלקוח ולהגדיל את המכירות.
 
להלן מספר יתרונות של חיבור CRM ו-eCommerce:
  • שיפור חווית לקוח – החיבור מאפשר ליצור "פורטל שירות עצמי" שיאפשר ללקוחות לגשת למעקב אחרי סטטוס ההזמנה, לראות איפה נמצאת החבילה שלו, לעקוב אחרי המלאי של המוצרים ועוד.
  • שיווק ממוקד – עם קורת גג אחת שמרכזת את כל המידע על הלקוחות, מוצגת בפניכם האפשרות לייצר קמפיינים שיווקיים יותר ממוקדים, לדעת מאיזה ערוץ בא כל לקוח ולעקוב אחרי היעילות של הערוצים.
  • חיזוק אנשי המכירות – אנשי המכירות שלכם יוכלו לגשת לנתונים מעניינים כמו היסטוריית הזמנות, מלאי, ערך הזמנה ממוצעת ועוד כדי לקבל החלטות מכירה על בסיס נתונים. לדוגמא, אנשי המכירות יכולים להיעזר בהיסטוריית מכירות ולהסתכל איזה עמודים באתר הכי נצפים כדי לגלות איזה סטים של מוצרים הלקוחות קונים ולעשות Upsell ו-Cross-sell טוב יותר.
  • תכנון ותזמון ביקוש – החברה תוכל לחזות בצורה יותר מדויקת את הביקוש למוצרים ולנהל את המלאי שלהם (מכירות, ספקים, ייצור וכו') בצורה טובה יותר.
  • טיפוח לקוחות – עם כל המידע הרלוונטי על קצות האצבעות, שירות הלקוחות שלכם יוכל לשפר משמעותית את השירות שהוא מספק ללקוחות לאחר רכישה. לא רק שהם יוכלו לפתור מהר יותר בעיות שקשורות להזמנות, מידע על המוצרים ומלאי, הם גם ישפרו את המכירות על ידי המלצות על מוצרים מומלצים לאותו לקוח על בסיס הנתונים.
  • צמצום עלויות והפסדים – האוטומציה של הסנכרון מוציאה מהמשוואה טעויות אנוש שנגרמות מצורך להעביר ידנית מידע, טעויות שעולות בשביעות רצונם של הלקוחות (מה שמוביל להפסדים כספיים). 
CRM ו-eCommerce
מקור: orocrm
girit-logo
אנחנו לא נושכים!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


שליחה >  

80%
מהגולשים מוסיפים מוצר לסל
ונוטשים את האתר

עם Funnelyzer,
ניתוח החנות שלך מעולם לא היה פשוט יותר.

אני רוצה לנסות בחינם Close btn